Trailer Kouzel na Obzoru

20.3.2012
Petr Vyoral, mág v oboru ilustrace a animace, vytvořil nám trailer Kouzel na obzoru, který najdete v naší videogalerii nebo na YouTube. Děkujeme pěkně !

Tři čerstvé novinky

7.3.2012

1) Ráda bych všem připomněla, že Erilian 2 – Kouzla na obzoru vychází 26. března. V Paláci knih Luxor na Václavském náměstí se 2. dubna od 16 hodin bude konat křest knížky, na který jste všichni srdečně zváni. Patronem knížky bude Jiří Lábus, akci moderuje Josef Hervert a hraje kapela Unreel.

   

 

 

 

 

 

2) Nejpozději do 25. března by mělo proběhnout rozšíření těchto webových stránek a jejich vzebrubná aktualizace. Těšte se na nové fotografie, ilustrace, informace, grafiku… Malá ukázka, abyste měli alespoň nějakou představu.

 

 

 

 

 

3) Ve fotografickém studiu J-L Foto jsme s Lenkou Jelínkovou vytvořili menší sérii fotek. Jedná se o autorské portrétovky, ilustrační fotografie Kouzel na obzoru, které fotil David Špidlen, budou zveřejněny ve fotogalerii po upgradu webu a už teď je můžete vidět na Erilianském Facebooku.

Obálka Kouzel je na světě!

11.1.2012

Račte se pokochat. Vřelé díky patří Petru Vyoralovi a jeho výtvarnému umu http://www.petrvyoral.cz/

Taktéž připomínám, že Kouzla na obzoru vycházejí 26. března.

Těšte se na březen

14.11.2011

A máme tu datum! Právě přišel mailík od pana nakladatele:

“Erilian 2 vychází 26.3.2012” !!!

Kouzla na obzoru !

8.8.2011

Na vědomost se dává, že Erilian číslo 2, který nese podtitul KOUZLA NA OBZORU, byl právě dotvořen !

A jedeme dál…!

20.4.2011

Volejte sláva a tři dny se radujte ! Vydání druhého dílu Erilianu domluveno na podzim 2011 !

Zerafian umí létat… ;)

21.3.2011

Mrknětě se na novinku ve Videogalerii

FAQ

19.3.2011

Milí erilianští zvědavci a nedočkavci, rozhodla jsem se sepsat ty nejfrekventovanější otázky, na které se v Diskuzi ptáte, a odpověděla jsem na ně pěkně najednou. Zatím jsou jen tři, ale dle potřeby sem můžu přidávat další. Připravte si oči a ukojte svoji touhu po odpovědích.

1. Bude další díl?

Rozhodně to mám v plánu! Pokračování Erilianu mám rozepsané a pracuju na něm, jak jen se dá. To víte, musím se ohánět i na jiných frontách, nejen na té psací. Ono to architektění je někdy cekem zabíračka takže se Erilianu nemůžu věnovat tak moc, jak bych ráda. Ale dělám co můžu. Takže držte palce, ať mi jde bušení do klávesnice pěkně od ruky.

2. Kdy by mělo pokračování Erilianu vyjít?

Přesný termín zatím nemám. Odhadem, snad zas kolem Vánoc nebo začátkem příštího roku. Rozhodně ale jakmile budu vědět přesnější informace, hned to pověsím sem na stránky a taky na Facebook Erilianu.

3. O čem pokračování bude?

Já osobně jsem celkem naštvaná, když ke mně předem prosáknou nějaké bližší informace o knížce, na kterou se těším. Takže o pokračování Erilianu taky nechci prozrazovat mnoho, abych vám nepokazila překvapení. Ale protože zvědavost je potvora, vypustím aspoň nějaké drobné informační střípky. Bez Kiary a Lyraze by to pochopitelně nešlo. Jeden z nich se v příběhu sice objeví až o něco později, tak se nelekněte. Celé to bude posazeno o nějaký ten čas později, než díl první. A samozřejmě přibudou i další a zbrusu komplet nové hlavní postavy, které příběhu vdechnou krapet akčnejší ráz. Taky se nebudeme uzavírat jen v městě čarodějů, ale vydáme se i na jihovýchod, abychom poznali nové a exotičtější destinace…

Doufám, že vás tato miniochutnávka dobře naladila a vyburcovala vaši zvědavost do ještě vyšších obrátek.

Tereza zpovídána v Českém rozhlasu

11.3.2011

Rozhovor o psaní, škole a městě čarodějů nově v Erilianské galerii

Tereza v kočičím království

31.1.2011

Sympatický článek na Novinkách.cz

Druhy díl
Třetí díl